GARDENIA 2016 Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - Porady ogrodowe - blog dla miłośnikow ogrodnictwa
GARDENIA 2016 Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

„Poczuj magię ogrodniczych inspiracji, zapoznaj się z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi małej architektury, zasięgnij porad ekspertów w dziedzinie narzędzi, spotkaj się z gwiazdami telewizyjnymi, które poradzą jak stworzyć wymarzony ogród.”

 

Już w dniach 25-27 lutego (czwartek-sobota) w 2016 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu na które serdecznie Państwa zapraszamy !

gardenia

http://gardenia.mtp.pl/pl/

 

„Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które już w luty 2016 roku odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, kuszą swoim rozmachem, mnogością atrakcji oraz silnym ładunkiem inspiracji. Targi odsłaniają również tajemnice branży ogrodniczej, dostarczając odwiedzającym wiedzy na temat projektowania i urządzania ogrodu. Co roku podczas GARDENII znaczną część ekspozycji zajmują drzewa, krzewy ozdobne, rośliny doniczkowe i rabatowe, a także torfy, podłoża, nasiona traw i warzyw oraz cebule kwaitowe. Swoją ofertę prezentują także producenci i dystrybutorzy narzędzi, sprzętu ogrodniczego czy akcesoriów do nawadniania. W pawilonach wystawienniczych znaleźć można również elementy małej architektury ogrodowej. Targi GARDENIA to imponująca liczba prezentowanych nowości produktowych oraz innowacyjnych rozwiązań z różnych sektorów ogrodnictwa.

 

GARDENIA 3

 

http://gardenia.mtp.pl/pl/

 

Przygotuj się do nowego sezonu

GARDENIA cieszy się uznaniem wśród szerokiego grona pasjonatów ogrodów. – Popularność targów wynika z dostarczenia publiczności wielu niezapomnianych wrażeń – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Trzy dni wypełnione są pokazami na żywo, prelekcjami, warsztatami i spotkaniami z gwiazdami telewizyjnymi. Liczne atrakcje zaspokajają potrzeby zarówno osób z dużym doświadczeniem w pracy w ogrodzie, jak i początkujących hobbystów, którzy swoją ogrodniczą przygodę właśnie rozpoczęli. Kolejna odsłona GARDENII stanie się zatem możliwością do poszerzenia horyzontów oraz przygotowania do kolejnego sezonu – dodaje.

 

GARDENIA 4

 

http://gardenia.mtp.pl/pl/

 

 

Pokazy na żywo, warsztaty, spotkania z gwiazdami

Miłośnicy przydomowych ogródków, ciekawie zaaranżowanych balkonów czy tarasów, którzy w lutym przyjadą do Poznania będą mogli wziąć udział w spotkaniach projektowych i seminariach na temat prowadzenia ogrodu oraz opieki nad zielenią. Podczas Targów nie zabraknie możliwości zakupu roślin i narzędzi. Pasjonaci kwiatów będą mogli nabyć wiele ciekawych odmian kwiatów i urządzeń do pracy w ogrodzie m.in. podczas Kiermaszu Ogrodniczego. GARDENIA to także ogrody pokazowe i kontynuacja sprawdzonego projektu o nazwie „Pogotowie Projektowe”, który co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Umożliwia bowiem zdobycie informacji na temat samodzielnej aranżacji przydomowej przestrzeni. W działaniach tych pomagają specjaliści z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy opowiadają o najnowszych trendach, ponadto sugerują jak wybierać i sadzić rośliny. Przyszłoroczna GARDENIA upłynie także pod znakiem wielu konkursów. Poprowadzą je znani w kraju celebryci, oglądani na co dzień w najpopularniejszych programach telewizyjnych o tematyce ogrodniczej.

 

GARDENIA 5

 

http://gardenia.mtp.pl/pl/

 

W tym samym czasie, co GARDENIA odbędą się Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS. Jedną z ciekawszych atrakcji będą pokazy florystyczne. To niezwykłe wydarzenie umożliwi podziwianie kompozycji kwiatowych oraz oryginalnych elementów dekoracyjnych.”

http://gardenia.mtp.pl/pl/

Share:

3 komentarze

 • Maciek

  2016-01-19

  Wybieram się jak większość osób w Polsce:)

  Reply
 • Agnieszka

  2016-01-19

  Ja się wybieram 😀

  Reply
 • Monika

  2016-02-19

  Widzimy się w Poznaniu! W ramach zbliżającego się wydarzenia, marka Agrecol sponsorować będzie imprezę towarzyszącą Targom – III Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in., jak pozycjonować blog, w jaki sposób prezentować rośliny na fotografiach oraz dlaczego bloger powinien, a właściwie musi podróżować. Sama zaczynam przygodę z blogowaniem, dlatego szczególnie zależy mi na obecności na MTP. 😉

  Reply

Dodaj komentarz

*

CommentLuv badge

Inny Wymiar Zieleni ...