Pomysły i inspiracje na świąteczną dekoracje domu.
22 inspiracje na Świąteczną dekoracje domu

 Pomysły i inspiracje na świąteczną dekoracje domu.

Przyszedł czas na dekoracje swojego domu na Święta i jak co roku pojawia się to samo pytanie – jaki styl dekoracyjny wybrać? wybrać kolor przewodni – jednobarwny, dwukolorowy może zdecydować się na styl vintage? Rozwiązań jest mnóstwo,  tym bardziej że supermarkety zasypują nas setkami dekoracji. Jak wybrać właściwie, a przy okazji stworzyć przez te kilkanaście dni w roku niepowtarzalny klimat?

Każdego roku pojawiają się coraz nowsze pomysły, zebraliśmy dla Was kilka wyjątkowych nowoczesnych i klasycznych pomysłów na dekoracje Bożenarodzeniowe. Jesteście gotowi do obejrzenia inspiracji? oto kilka pomysłów:

współczesne dekoracje

nie trzymają się żadnych zasad, możemy zdecydować się na klasyczny wystrój ze stonowaną kolorystyką np. złoto- czerwoną lub złoto-białą lub całkowicie nowoczesną.

Ozdoby świąteczne powinny przede wszystkim stworzyć poczucie magii. Ubieranie choinki zachęca nas do spędzenia czasu z rodziną,  na dalszy plan odchodzą również sprawy dnia codziennego, jest zabawne i ekscytująco. Każdego roku nasze drzewko wygląda inaczej i jest to zawsze powód do  improwizacji nowych pomysłów. Czekamy na to długi okres i zbieramy pomysły które później wykorzystamy, a właściwy moment właśnie nadszedł.


Zaczerpuj pomysłów -wybraliśmy dla Ciebie 22  świąteczne inspiracje

choinka

nowoczena inspiracja

biała choinka

świąteczna dekoracja narty

dekoracja_drzwi

wieniec dekoracyjny

dekoracja_drzwi

dekoracja_drzwi

dekoracja_stołu

chionka

dekoracja_stołu

choinka

 

chinka

dekoracja

dekoracja_stołu

dekoracja

dekoracja

choinka

choinka

dekoracje

dekracja

dekoracje

 


Share:

Dodaj komentarz

*

CommentLuv badge

Inny Wymiar Zieleni ...